Pondělí, Únor 19, 2018
   
Text

Vyhledávání AJAX


image image image image
ZBK JmK ČR Záchranná brigáda kynologů Jihomoravského kraje ČR byla u začátků záchranářské kynologie v České republice, potažmo v bývalém Československu. Tato organizace byla založena v roce 1975 a od té doby funguje nepřetržitě již 36 let.
KZJ ČR Historie Kynologické záchranné jednotky ČR se začala odvíjet v roce 1989 založením Záchranné brigády kynologů města Brna, která byla v letech 1997 – 2005 součástí Svazu záchranných brigád kynologů ČR.
SZBK ČR Svaz záchranných brigád kynologů ČR je členěn do regionálních brigád, rozložením totožných s územním uspořádáním krajů. Tyto brigády fungují na území jednotlivých regionů zcela samostatně.
Horská služba ČR Po vzoru alpských zemí a kolegů ze slovenských hor začala i Horská služba u nás využívat záchranářských psů pro vyhledávání lidí z lavin.

Zastoupené organizace

SZBK ČR

MČR IZS - Zastoupené organizace

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

images

Svaz záchranných brigád kynologů ČR je členěn do regionálních brigád, rozložením totožných s územním uspořádáním krajů. Tyto brigády fungují na území jednotlivých regionů zcela samostatně.

Číst dále: SZBK ČR

 

KZJ ČR

MČR IZS - Zastoupené organizace

images

Historie Kynologické záchranné jednotky ČR se začala odvíjet v roce 1989 založením Záchranné brigády kynologů města Brna, která byla v letech 1997 – 2005 součástí Svazu záchranných brigád kynologů ČR.

Číst dále: KZJ ČR

   

ZBK JmK ČR

MČR IZS - Zastoupené organizace

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

images

Záchranná brigáda kynologů Jihomoravského kraje ČR byla u začátků záchranářské kynologie v České republice, potažmo v bývalém Československu. Tato organizace byla založena v roce 1975 a od té doby funguje nepřetržitě již 36 let.

Číst dále: ZBK JmK ČR

   

Horská služba ČR

MČR IZS - Zastoupené organizace

images

Po vzoru alpských zemí a kolegů ze slovenských hor začala i Horská služba u nás využívat záchranářských psů pro vyhledávání lidí z lavin.

Číst dále: Horská služba ČR

   

Translation

Czech English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Partneři:


Projekt SAR System CZ

Informační portál a informační systém pro SAR (Search and Rescue) složky integrovaného záchranného systému vzniká pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

                         

Prohlášení

Důležité: Informace, uveřejněné na tomto portálu z jiných zdrojů, slouží výhradně pro účely zpravodajství o aktuální události týkající se pátracích a záchranných akcí a nejsou nijak využity k výdělečné činnosti.

Přihlášení uživatele