Pondělí, Únor 19, 2018
   
Text

Vyhledávání AJAX

11.1.2010 - Pohřešovaný muž - Vážany nad Litavou

Zásahy - Plochy

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

pes11.1.2010 byl povolán atestovaný psovod MV - Milan Oliva

"V dopoledních hodinách mě kontaktovala Policie České republiky a požádala mě o pomoc při hledání pohřešované osoby. Osoba byla naposledy viděna v noci ze čtvrtka na pátek. S Helenkou a Aťenkou jsme prohledávali plochy s navátým sněhem podél cesty kudy osoba běžně chodila (tyto plochy byly již prohledány hasiči a policií v předešlých dnech). Závěje dosahovaly místy až metr a půl, pokryté ledovou vrstvou. Po prohledání cca 4km dlouhého úseku jsme práci ukončili – pohřešovaná osoba nenalezena."

 

9.1.2010 - Vážany nad Litavou, Hrušky - Policisté pátrají po čtyřiatřicetiletém muži. Příbuzní jeho zmizení nahlásili v pátek večer. Podle nich by se měl muž pohybovat v okolí Vážan nad Litavou a Hrušek. Mají vážnou obavu o jeho život.pohresovany muz

Policisté žádají o pomoc také obyvatele Vážan nad Litavou, Hrušek a blízkého okolí, aby v případě jakýchkoliv informací k osobě pohřešovaného muže kontaktovali ihned linku tísňového volání 158.

Pohřešovaný muž je velmi statné postavy výšky 185 až 190 cm. Je silný, má krátké černé vlasy, obličej oválného tvaru a měl by mít na sobě modré teplákové kalhoty a šedou bundu.

Databáze pohřešovaných osob MV ČR

blog comments powered by Disqus

Projekt SAR System CZ

Informační portál a informační systém pro SAR (Search and Rescue) složky integrovaného záchranného systému vzniká pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

                         

Prohlášení

Důležité: Informace, uveřejněné na tomto portálu z jiných zdrojů, slouží výhradně pro účely zpravodajství o aktuální události týkající se pátracích a záchranných akcí a nejsou nijak využity k výdělečné činnosti.

Přihlášení uživatele