Pondělí, Únor 19, 2018
   
Text

Vyhledávání AJAX

Solární řešení záložní energie

Články - Vybavení

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

imageŘešení záložní energie na cesty od společnosti Powertraveller pro napájení či dobíjení notebooků/netbooků a dalších mobilních zařízení jako jsou např. PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, PSP, iPod, GPS navigace, GPS přijímače atd.. Produkty řady Gorilla dokáží, na rozdíl od řady Monkey, napájet kromě malých mobilních zařízení jako mobilní telefony, MP3, PDa, GPS, také notebooky či netbooky.

 

Solargorilla je profesionální solární outdoorová nabíječka na cesty disponující 5V USB konektorem a 20V výstupem pro notebooky.

Více o produktu Solargorilla

Powergorilla je přenosná záložní nabíječka v hliníkovém krytu s kapacitou vnitřní baterie úžasných 21 000 mAh. Díky možnosti měnit výstupní napětí jednoduchým kliknutím ( v rozmezí 8,5 – 24 V), dokáže Powergorilla napájet či dobíjet širokou řadu dnešních notebooků či netbooků. Krově výstupu pro notebooky s měnitelným napětím obsahuje Powergorilla i 5V USB výstupní port. Díky tomuto portu můžete prostřednictvím dodávaného USB kabelu a příslušné redukci dobíjet většinu mobilních telefonů, PDA, MP3, GPS atd. Powergorilla dokáže napájet a nabíjet váš notebook a mobilní telefon současně.
Více o produktu Powergorilla

Kombinace obou produktů v tomto výhodném balíčku vytváří komplexní řešení záložní energie pro notebooky/netbooky a další mobilní zařízení. Powergorilla, na rozdíl od notebooku, dokáže daleko efektivněji akumulovat solární energie od Solargorilly. Naakumulovanou solární energii pak Powergorilla dokáže dodat vašemu notebooku/netbooku či dalšímu zařízení, a to i v noci, kdy funkčnost Solargorilly končí.

blog comments powered by Disqus

Projekt SAR System CZ

Informační portál a informační systém pro SAR (Search and Rescue) složky integrovaného záchranného systému vzniká pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

                         

Prohlášení

Důležité: Informace, uveřejněné na tomto portálu z jiných zdrojů, slouží výhradně pro účely zpravodajství o aktuální události týkající se pátracích a záchranných akcí a nejsou nijak využity k výdělečné činnosti.

Přihlášení uživatele