Pondělí, Únor 19, 2018
   
Text

Vyhledávání AJAX

Vybavení

Jak na systém vrstveného oblékání

Články - Vybavení

imagePokud se rozhodneme provozovat náročnou pohybovou aktivitu nebo pro pohybovou aktivitu v extrémních klimatických podmínkách, měli bychom věnovat velkou pozornost typu oblečení a způsobu jeho vrstvení.

Je důležité obléci se tak, abychom se cítili v teple a zároveň v suchu. Toho dosáhneme, pokud bude pot kvalitně odváděn směrem ven od těla. V opačném případě nás bude za chvíli nepříjemně studit na těle a můžeme tak snadno nastydnout. Z tohoto důvodu je důležité dodržovat zásady vrstveného oblékání, především mít dostatečnou tepelně izolační vrstvu.

Číst dále: Jak na systém vrstveného oblékání

 

Solární řešení záložní energie

Články - Vybavení

imageŘešení záložní energie na cesty od společnosti Powertraveller pro napájení či dobíjení notebooků/netbooků a dalších mobilních zařízení jako jsou např. PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, PSP, iPod, GPS navigace, GPS přijímače atd.. Produkty řady Gorilla dokáží, na rozdíl od řady Monkey, napájet kromě malých mobilních zařízení jako mobilní telefony, MP3, PDa, GPS, také notebooky či netbooky.

 

Číst dále: Solární řešení záložní energie

   

Projekt SAR System CZ

Informační portál a informační systém pro SAR (Search and Rescue) složky integrovaného záchranného systému vzniká pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

                         

Prohlášení

Důležité: Informace, uveřejněné na tomto portálu z jiných zdrojů, slouží výhradně pro účely zpravodajství o aktuální události týkající se pátracích a záchranných akcí a nejsou nijak využity k výdělečné činnosti.

Přihlášení uživatele